KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Kwiaty z dostawą - Zgierz

Sortuj wg:

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej poczty kwiatowej

Nasza poczta kwiatowa i jej usługi są coraz bardziej popularne. Trudno się temu dziwić, kwiaty to bowiem dobry prezent na wiele okazji jak na przykład Dzień Babci, Dzień Mamy, rocznica, Walentynki. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Oto główne powody:

  • Oferujemy szybką i darmową dostawę – nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Warto wiedzieć, że możemy zrealizować zamówienie nawet w dwie godziny od otrzymania.
  • Możemy dostarczyć zamówienie pod różne adresy – kwiaty możesz zamówić nie tylko do domu, ale także do hotelu, biura, na recepcje.
  • Działamy na terenie całej Polski – poza Zgierzem obsługujemy również inne miasta jak na przykład Kraków, Nowy Sącz, Lublin, czy poczta kwiatowa Puławy. Pełną listę znajdziesz na dole strony.
  • Oferujemy różnorodne produkty – niezależnie od tego, kogo chcesz obdarować i o jakiej okazji mowa, w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiedni prezent, który wywoła szczery uśmiech.

Kwiaciarnia Zgierz – przez Internet zamówisz kwiaty i nie tylko

Bez wątpienia można powiedzieć, że zakupy przez Internet mają wiele zalet. Dzięki naszej ofercie nie musisz już zastanawiać się, która kwiaciarnia Zgierz spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź dostępne możliwości, a na pewno się nie zawiedziesz.

W naszej ofercie internetowej znajdziesz przede wszystkim kwiaty. Jeśli chcesz sprawić prezent komuś, kto stawia na klasykę, świetnie sprawdzą się na przykład tulipany. Czerwone to symbol prawdziwej miłości, białe warto wręczyć na przeprosiny, różowe zaś symbolizują zaufanie.

Dużą popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne bukiety, ale także eleganckie flowerboxy. Nawet gdy kwiaty przestaną już zdobić wnętrze, pozostanie pudełko, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

W naszej ofercie znajdzie się także coś dla osób, które lubią klasykę, ale cenią sobie także inne rozwiązania. Świetnie sprawdza się na przykład zestaw „Serce Ferrero Rocher”, czyli pudełko w kształcie serca wypełnione słodkościami i kwiatami. Dużą popularnością cieszy się także zestaw „Różowy kosz z misiem”, czyli pudełko wypełnione słodkościami, świecą i herbatą, do którego dołączony jest pluszowy miś. Nasza oferta jest bardzo różnorodna i każdy może znaleźć w niej odpowiedni prezent dla bliskiej osoby.

Kwiaty z dostawą Zgierz – zaufaj nam, a nie pożałujesz

Jedną z największych zalet zakupów przez Internet jest to, że zapewniają wygodę i komfort. Korzystając z naszej oferty, nie musisz przejmować się nachalnym sprzedawcą i samodzielnie decydujesz, czy poprosić o pomoc. Jeśli potrzebujesz porady lub masz jakieś pytania, możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość na adres e-mail. Dane kontaktowe znajdziesz w prawym górnym rogu na naszej stronie internetowej.