KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Poczta i dostawa kwiatów - Płock

Sortuj wg:

Zadbaj o piękny podarunek — wybierz kwiaty z dostawą! Płock to miasto, w którym działamy z naszą ofertą

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby obdarowywać innych prezentami. Niestety, przy obecnym trybie życia, jaki wszyscy prowadzimy, nie zawsze można znaleźć czas, aby wybrać coś przemyślanego. Dlatego właśnie warto wybrać kwiaty z dostawą! Płock to miasto, które obsługujemy, dostarczając zarówno piękne kompozycje kwiatowe, jak i kosze podarunkowe oraz flower boxy. W ofercie mamy także produkty dedykowane na konkretne okazje, takie jak Dzień Kobiet, Dzień Ojca, Dzień Babci, narodziny, gratulacje, etc. Przykładowo, jeśli zależy Ci na tym, aby przesłać bliskiej osobie życzenia powrotu do zdrowia, wystarczy wybrać odpowiedni bukiet i jego rozmiar, następnie wpisać adres oraz uzupełnić treść bileciku, a resztą zajmie się nasza poczta kwiatowa! Płock to nie jedyne obsługiwane przez nas miasto — warto o tym pamiętać, jeśli tutaj mieszkasz, bowiem bez problemu zamówisz dostawę na terenie całej Polski. Czasami, nawet pomimo ważnej okazji, po prostu nie możemy pojechać gdzieś w odwiedziny.  

Całodobowa kwiaciarnia? W Płocku zawsze możesz zamówić naszego kuriera!

Całodobowa kwiaciarnia w Płocku - to brzmi pięknie, prawda? Na naszej stronie kurier-kwiatowy.pl zamówienia możesz składać o każdej porze dnia, z pewnością więc zastanawiasz się, w jakich godzinach są wysyłane zamówienia. Otóż, jeśli bukiet lub kwiaty z dodatkami zostaną opłacone do godziny 17:00, poczta kwiatowa na terenie Płocka dostarczy je tego samego dnia. Tak samo sytuacja wygląda w weekendy, jednak godzina graniczna to 14:00. Kosze podarunkowe i flower boxy najlepiej jest zamawiać z wyprzedzeniem, ponieważ na ich przygotowanie potrzeba więcej czasu. Dlatego też są one dostarczane do 24 godzin. Jak więc widzisz, korzystanie z naszych usług jest naprawdę proste, nie musisz też obawiać się skomplikowanych zasad, dotyczących tego, kiedy zostanie zrealizowane Twoje zamówienie. Obdarowywanie kogoś kwiatami to czysta przyjemność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby i korzystanie z naszych usług było równie miłe dla Klientów! 

Przekonaj się, jak działa nasza poczta kwiatowa — Płock to nie jedyne miejsce, gdzie dostarczamy bukiety!

Kwiaty z dostawą w Płocku oraz w innych polskich miastach to usługa, którą możemy oferować dzięki współpracy z naszymi partnerami. Niezależnie od tego, czy chciałbyś lub chciałabyś, aby bukiet trafił do osoby, która mieszka w tym samym miejscu, co Ty, czy też potrzebujesz dostawy na drugim końcu kraju, wystarczy odwiedzić naszą stronę i wybrać odpowiednie produkty, a my zajmiemy się logistyką. Co istotne, zamówienia można składać także telefonicznie, dzwoniąc pod podany na stronie numer telefonu. Oprócz pojedynczych bukietów i koszy podarunkowych, na naszej stronie kurier-kwiatowy.pl można zamówić również wyjątkowe aranżacje na specjalne uroczystości, takie jak śluby i komunie. Dostępne są też wieńce i wiązanki pogrzebowe. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty poczty kwiatowej na terenie Płocka!