OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
Sortuj wg:

Gerbery online – ciekawy kwiat o ciekawej symbolice!

Tak naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że gerbery mają bardzo rozbudowaną symbolikę. Najważniejszym ich komunikatem będzie podziw względem obdarowywanej osoby oraz szacunek. Oczywiście przekaz ten będzie różnić się wraz z barwami. Jeżeli mówimy o gerberach czerwonych, to oznaczają one głębokie uczucie oraz wielką miłość, więc doskonale sprawdzą się one jako prezent dla naszej ukochanej drugiej połówki. W przypadku białej gerbery symbolika ulega niemalże całkowitej zmianie, gdyż określa się jako wyraz hołdu. Biel także spostrzegana jest jako oznaka niewinności oraz czystości, ale i również pozytywnym braterskim emocjom. 

W przypadku gerber żółtych są one symbolem zwycięstwa, dlatego warto je wręczać w momencie, gdy komuś gratulujemy zasług. Gerbery tak naprawdę są bardzo uniwersalne, więc bez większego problemu możemy dostosować je do niemalże każdej uroczystości. Warto również wspomnieć, że kwiaty te są zwyczajnie piękne, dlatego znajdują one coraz to więcej entuzjastów. Jeżeli poszukujesz alternatyw dla nudnych już róż oraz tulipanów, to gerbera może doskonale wpisać się w te role. Oczywiście nie spotkamy tego kwiatu we wszystkich kwiaciarniach, jednak znalezienie odpowiedniego sprzedawcy nie powinno sprawiać większych problemów. 

Gerbery z dostawą – postaw na zaskoczenie!

Gdy zakupisz już bukiet Gerberów, to na pewno poszukujesz wiedzy na temat tego, w jaki sposób będziemy mogli je wręczyć. Oczywiście możemy zdecydować się na standardową formę, czyli spotkanie na żywo, podczas którego na początku wręczymy bukiecik. Oczywiście jest to bardzo dobry pomysł, jednakgdy cenimy sobie bardziej finezyjne rozwiązania, to osobiście uważamy, że skorzystanie z usług kurierów kwiatowych może okazać się strzałem w dziesiątkę. Możemy dokładnie określić, gdzie, jakiego dnia i o której godzinie powinien pojawić się kurier przed drzwiami ważnej dla nas osoby.

 Rozwiązanie to charakteryzuje się przede wszystkim nieopisaną wręcz wygodą. Dodamy także, że w naszym sklepie usługi kurierskie są całkowicie darmowe, co można uznać za niewątpliwy plus, gdyż w przypadku pozostałych działalności możemy spotkać się z drobnymi opłatami. Nie musimy decydować się na stacjonarne wręczenie. Dodatkowo sama wizja otrzymania niespodzianki staje się jeszcze przyjemniejsza, gdyż nie mamy świadomości, że mogłoby coś takiego się stać! 

Gerbery na dowóz – poznaj naszą ofertę!

Jesteśmy działalnością, która w głównej mierze zajmuje się sprzedażą kwiatów oraz ich dostarczaniem. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się dołożyć wszelkich starań do rozwoju naszej firmy. Podczas naszej działalności na rynku, udało nam się zbudować szerokie grono zaufanych konsumentów, którzy chętnie powracają na naszą stronę internetową! Czas najwyższy dołączyć do grona zadowolonych kupujących, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, możemy Ci to wręcz zagwarantować!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.