OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
Sortuj wg:

Bukiet na dzień dziadka – świetny upominek w tradycyjnym wydaniu!

Prawdopodobnie każdy dziadek odgrywa ważną rolę w naszym życiu. To właśnie do niego możemy skierować się z naszymi problemami, jeżeli rodzice być może nie rozumieją sytuacji, z którą się zmagamy. Dziadek znajdzie odpowiedź na każde pytanie, nieważne jak trudna byłaby odpowiedź. Warto zagwarantować naszym dziadkom odrobinę radości, poprzez zakup drobnych upominków, które uświadomią im, że cały czas o nich pamiętamy i dalej darzymy ich ogromną miłością, której nie da opisać się słowami. Dzień dziadka, który obchodzimy 22 stycznia to czas szczególny. 

Wówczas możemy zdecydować się na odwiedziny, podczas których wyrazimy, jak ważną osobą jest dla nas dziadek. Oczywiście warto zastanowić się również nad niespodzianką, która spowoduje, że na jego twarzy pojawi się uśmiech. Doskonałą propozycją będzie bukiet na dzień dziadka! Dlaczego? Mężczyźni również przepadają za kwiatami, jednak dostają je niezwykle rzadko. Uważamy, że powinno się to zmienić, gdyż starannie przygotowany bukiecik będzie doskonałym prezentem dla każdego niezależnie od płci! Jeżeli chcemy zdecydować się na zakup kwiatów, to powinniśmy przede wszystkim celować w gatunki, które najbardziej przypadają do gustu osobie, którą zamierzamy obdarować. Pamiętajmy, że gest jest najważniejszy! Upominki wcale nie muszą być drogie! 

Kwiaty na dzień dziadka – spraw dziadkowi ciekawą niespodziankę!

Niestety obecna sytuacja nie może nam pozwolić na bezproblemowe odwiedziny dziadków. Nie chcemy ich narażać na ryzyko zarażenia się Covidem 19.  Jeżeli jednak chcemy pamiętać o prezencie na dzień dziadka, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałą propozycją. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przekazanie prezentu podczas spotkania rodzinnego, to usługi kuriera kwiatowego będą dla Ciebie najlepszym możliwym wyborem. Odwiedzając naszą stronę, bez większego problemu zakupisz kwiaty na dzień dziadka. 

W naszym asortymencie z całą pewnością znajdziesz bukiet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Następnym krokiem będzie uzupełnienie formularza, w którym musimy umieścić adres osoby, którą zamierzamy obdarować. Podkreślimy, że dostawa kwiatów jest u nas całkowicie darmowa i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, jak może mieć to miejsce w przypadku konkurencyjnych działalności! Możemy zagwarantować, że taka forma przekazania prezentu, na pewno będzie dużą niespodzianką dla Twojego dziadka! Uśmiech na jego twarzy będzie bardziej niż gwarantowany!

Postaw na współpracę z nami!

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego kuriera kwiatowego, to już wiesz, czyją ofertą tak naprawdę należy się zainteresować. Klient od zawsze był dla nas najważniejszy, dlatego cały czas staramy się polepszać jakość naszych usług. Zapewniamy wiele ciekawych udogodnień, które sprawiają, że wysyłanie kwiatów staje się coraz ciekawszą formą wręczania upominków. Bez większego problemu zamówisz dodatkowo personalizowaną karteczkę, na której znajdą się Twoje życzenia! Zaskocz swoich najbliższych prezentem, który zapamiętają na długi czas! 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.