KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00

Poczta i dostawa kwiatów - Koszalin

Sortuj wg:

Jak działa poczta kwiatowa? Koszalin to miasto, gdzie zamówienia dostarcza Kurier Kwiatowy!

W polskiej kulturze obdarowywanie się kwiatami jest bardzo ważne — w końcu robimy to przy każdej możliwej okazji, a czasami nawet i bez niej. Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Mamy, urodziny, imieniny, gratulacje oraz podziękowania — każdy z nas, niezależnie od tego, czy to kobieta, czy też mężczyzna, przynajmniej raz w życiu otrzymał piękny bukiet. Na szczęście, dzięki rozwojowi internetu oraz usług, nie musisz już specjalnie fatygować się do sklepu, aby wybrać odpowiednią kompozycję, wystarczy bowiem poczta kwiatowa. Koszalin to miasto, w którym zamówienia obsługuje Kurier Kwiatowy, czyli my! Wystarczy wybrać odpowiedni produkt na stronie internetowej, opłacić zamówienie do godziny 17:00, a jeszcze tego samego dnia (lub w terminie, który wskażesz), bliska Ci osoba otrzyma kwiaty z dostawą! Koszalin to oczywiście nie jedyne miasto, w którym działamy, nasze usługi są bowiem dostępne w całej Polsce. To jednak nie jedyna korzyść z wyboru naszej firmy, należy bowiem pamiętać o tym, że u nas płacisz tylko za kwiaty lub prezent, a nie za samą dostawę!

Kwiaty z dostawą Koszalin — jak złożyć zamówienie, aby dotarło ono na czas?

Czeka Cię wyjazd służbowy i nie będzie Cię w mieście podczas urodzin mamy? A może bliska Ci osoba mieszka w zachodniopomorskim, a dokładniej, w miejscu o nazwie Koszalin? Kwiaciarnia online Kurier Kwiatowy zadba o to, aby wybrane przez Ciebie piękny bukiet oraz podarunek, dotarły pod odpowiedni adres na czas! Jak już zostało wspomniane, kwiaty z dostawą (Koszalin), jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 17:00 w dni robocze lub do godziny 14:00 w weekendy, kurierzy przywożą jeszcze tego samego dnia. Możesz także zaplanować doręczenie na inny dzień oraz konkretną godzinę, aby zaskoczyć adresata lub adresatkę przesyłki. Oprócz kwiatów, w naszym sklepie znajdziesz także kosze prezentowe, flower boxy ze słodyczami i balony z helem. Realizacja tego typu zamówień jest odrobinę dłuższa, warto mieć to więc na uwadze, jeśli zamierzasz wysłać je naszą pocztą kwiatową. 

Zamów bukiet oraz prezent online z kwiaciarni w Koszalinie!  

Jak działa nasza poczta kwiatowa? Koszalin oraz inne miasta współpracują z nami na zasadzie sieci partnerskiej — konkretniej mówiąc, to miejscowe kwiaciarnie działają razem z nami, tworząc przepiękne kompozycje ze świeżych kwiatów, a także kompletując kosze prezentowe. Zdecydowanie jest to bardzo wygodna forma wręczania podarunków, pozwalająca jednocześnie na sporą indywidualizację bukietów oraz kompozycji kwiatowych. Nietuzinkowa forma dostawy oraz możliwość ogromnego (ale pozytywnego!) zaskoczenia osoby obdarowanej to kolejne plusy! Nasza kwiaciarnia online zadbała jednak również o wygodę osób starszych oraz tych, dla których złożenie zamówienia online stanowi problem. Dlatego też kwiaty z dostawą na terenie Koszalina możesz umówić telefonicznie! Resztę zostaw nam — gwarantujemy, że zadbamy o bezpieczny transport Twojego prezentu.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.