KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Kwiaty i bukiety na pogrzeb

Sortuj wg:

Kwiaty pogrzebowe – sprawdź jaki gatunek wybrać i jaką kompozycję zamówić!

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie kwiaty na pogrzeb? Chciałbyś doradzić się przy zakupie właściwej wiązanki, a może po prostu chcesz kupić ulubione kwiaty zmarłej osoby? W naszej internetowej kwiaciarni znajdziesz zarówno gotowe bukiety, wiązanki pogrzebowe, jak również wieńce. Róże, goździki, lilie, chryzantemy, margaretki – szeroki wybór z pewnością umożliwi Ci zakup takiej kompozycji, jakiej oczekujesz! Wyraź więc swój żal i smutek, a także zadbaj o ostatnie pożegnanie i zamów u nas eleganckie kwiaty pogrzebowe w korzystnej cenie!

Kwiaty na pogrzeb – dobierz kwiatową kompozycję!

Bukiet świeżych kwiatów jednogatunkowych, wiązanka z różnych kwiatów, a może wieniec – zastanawiasz się jakie bukiety pogrzebowe zamówić? Tak naprawdę nie ma ściśle określonych reguł i decyzja należy tylko do Ciebie! Przyjęło się, że najbliższe osoby kupują większe kompozycje, natomiast dalsi znajomi skromniejsze bukiety – warto więc tutaj kierować się stopniem zażyłości. Co do kolorów najczęściej wybieranymi kwiatami pogrzebowymi są kompozycje białe, żółte, pomarańczowe bądź też mieszane. Przy zakupie sugerować można się również ogólnymi zasadami dotyczącymi kwiatów pogrzebowych w zależności od wieku, płci czy charakteru osoby zmarłej – przy pogrzebie niemowląt i dzieci najczęściej wybiera się białe kwiaty pogrzebowe, czy też kompozycje o jasnych odcieniach. Dla starszej osoby często wybierane są kwiaty o stonowanej, ale ciemniejszej barwie, a także wieńce złożone z kwiatów mieszanych. Dla mężczyzny zalecamy wybór kwiatów na pogrzeb asymetrycznych oraz w chłodnych, stonowanych odcieniach, natomiast dla kobiety jasne, delikatne barwy – biały czy też różowy. Masz jakieś pytania, potrzebujesz pomocy w doborze właściwych kwiatów pogrzebowych? Skontaktuj się z naszymi konsultantami – telefonicznie, mailowo bądź za pomocą mediów społecznościowych!

Bukiety na pogrzeb – złóż kondolencje i wyrazy współczucia!

Nie możesz być obecny na pogrzebie, ale mimo wszystko chciałbyś wyrazić swój smutek i złożyć kondolencje najbliższym? W takim razie zamów w naszej internetowej kwiaciarni kwiaty na pogrzeb, a nasz kurier dostarczy je w wyznaczone miejsce! Zamówienie możesz złożyć online bądź telefonicznie. Wybierz odpowiednie kwiaty pogrzebowe na cmentarz, podaj dane oraz informacje dodatkowe dla kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Wszystko zajmie Ci więc co najwyżej parę minut, zamówienie złożysz wygodnie z zacisza domowego, a co więcej oprócz atrakcyjnych cen możesz liczyć na ekspresową i darmową dostawę! Pożegnaj się więc ze zmarłym oraz złóż kondolencje najbliższym – zamów bukiety na cmentarz u nas jeszcze dziś!

Kwiaty na pogrzeb – poznaj naszą ofertę!

Róże w pudełku, autorskie wieńce pogrzebowe, wiązanki z kwiatów pogrzebowych, a może wieńce w kształcie serca? W naszej kwiaciarni znajdziesz wiele propozycji kwiatów pogrzebowych, które tworzą piękną, a zarazem właściwie dopasowaną do sytuacji kompozycję kwiatową. Kwiaty pogrzebowe dostępne w naszej ofercie będą dobrym wyborem zarówno na pogrzeb, jak również podczas Święta Wszystkich Zmarłych.

Dostawa kwiatów realizowana przez naszą firmę przebiega w ekspresowym tempie. Zapewniamy wyjątkowe bukiety róż, oryginalne flowerboxy oraz wiele innych propozycji. Znajdziesz tutaj bukiety na przeróżne okazje, m.in. kwiaty na urodziny oraz kwiaty na imieniny.

Zapraszamy do składania zamówień!

Kwiaty na pogrzeb – dobierz kwiatową kompozycję!

Bukiet świeżych kwiatów jednogatunkowych, wiązanka z różnych kwiatów, a może wieniec – zastanawiasz się jakie kwiaty pogrzebowe zamówić? Tak naprawdę nie ma ściśle określonych reguł i decyzja należy tylko do Ciebie! Przyjęło się, że najbliższe osoby kupują większe kompozycje, natomiast dalsi znajomi skromniejsze bukiety – warto więc tutaj kierować się stopniem zażyłości. Co do kolorów najczęściej wybieranymi kwiatami pogrzebowymi są kompozycje białe, żółte, pomarańczowe bądź też mieszane. Przy zakupie sugerować można się również ogólnymi zasadami dotyczącymi kwiatów pogrzebowych w zależności od wieku, płci czy charakteru osoby zmarłej – przy pogrzebie niemowląt i dzieci najczęściej wybiera się białe kwiaty pogrzebowe czy też kompozycje o jasnych odcieniach. Dla starszej osoby często wybierane są kwiaty o stonowanej, ale ciemniejszej barwie, a także wieńce złożone z kwiatów mieszanych. Dla mężczyzny zalecamy wybór kwiatów na pogrzeb asymetrycznych oraz w chłodnych, stonowanych odcieniach, natomiast dla kobiety jasne, delikatne barwy – biały czy też różowy. Masz jakieś pytania, potrzebujesz pomocy w doborze właściwych kwiatów pogrzebowych? Skontaktuj się z naszymi konsultantami – telefonicznie, mailowo bądź za pomocą mediów społecznościowych!

Kwiaty na pogrzeb – złóż kondolencje i wyrazy współczucia! 

Nie możesz być obecny na pogrzebie, ale mimo wszystko chciałbyś wyrazić swój smutek i złożyć kondolencje najbliższym? W takim razie zamów w naszej internetowej kwiaciarni kwiaty na pogrzeb, a nasz kurier dostarczy je w wyznaczone miejsce! Zamówienie możesz złożyć online bądź telefonicznie. Wybierz odpowiednie kwiaty pogrzebowe, podaj dane oraz informacje dodatkowe dla kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Wszystko zajmie Ci więc co najwyżej parę minut, zamówienie złożysz wygodnie z zacisza domowego, a co więcej oprócz atrakcyjnych cen możesz liczyć na ekspresową i darmową dostawę! Pożegnaj się więc ze zmarłym oraz złóż kondolencje najbliższym – zamów kwiaty na pogrzeb u nas jeszcze dziś!

Kwiaty na pogrzeb – poznaj naszą ofertę!

Róże w pudełku, autorskie wieńce pogrzebowe, wiązanki z kwiatów pogrzebowych, a może wieńce w kształcie serca? W naszej kwiaciarni znajdziesz wiele propozycji kwiatów pogrzebowych, które tworzą piękną, a zarazem właściwie dopasowaną do sytuacji kompozycję kwiatową. Kwiaty pogrzebowe dostępne w naszej ofercie będą dobrym wyborem zarówno na pogrzeb, jak również podczas Święta Wszystkich Zmarłych. Zapraszamy do składania zamówień!