OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
Sortuj wg:

Bukiet na walentynki

Może się wydawać, że bukiet na Walentynki to oklepany prezent, jednak kwiaty to rzecz, którą większość kobiet uwielbia. Dlatego też do zaplanowanego wcześniej prezentu warto dołożyć bukiecik z życzeniami. Jest to także idealny wybór dla osób, które obchodzą Walentynki pierwszy raz lub dla par o nieokreślonym jeszcze statusie związku. W tym ostatnim przypadku bukiet kwiatów pokaże kobiecie, że Ci na niej zależy, jednocześnie nie narzucając jej niczego. W takim przypadku zainwestuj w nienachalny, mały bukiet na Walentynki, niekoniecznie z wykorzystaniem róż. Warto wcześniej podpytać wybrankę serca, jakie kwiaty lubi i zamówić coś, co będzie odpowiadało jej preferencjom. Wtedy okażesz jej nie tylko uczucia, ale także dasz jej do zrozumienia, że słuchasz tego, co mówi i zapamiętujesz istotnie informacje, które ona chce Ci przekazać. Dla par, które niestety będą musiały ten dzień spędzić osobno, idealnym rozwiązaniem jest nasz Kurier Kwiatowy, który dostarczy kwiaty pod wskazany adres i o umówionej godzinie – jeśli wiesz, że niestety tego dnia nie będziesz mógł partnerce wręczyć kwiatów osobiście, zamów je już dziś, a my dostarczymy kwiaty w Walentynki!

Bukiet i kwiaty na Walentynki – jakie wybrać?

Mowa kwiatów zaczęła się rozwijać wraz z rozwojem florystyki. Już na przełomie XVIII i XIX wieku wręczane kobietom bukiety kwiatów miały być nie tylko pięknym prezentem, ale też ukrytą wiadomością. I tak jest właśnie po dziś dzień. Dlatego też wybierając kwiaty na Walentynki musisz wiedzieć, czego powinno się unikać. Najbardziej czytelną wiadomością, która będzie od progu krzyczeć: „Kocham Cię!”, będą czerwone róże. Symbolizują one przede wszystkim namiętność i pożądanie – są zatem idealnym wyborem dla zakochanych. Natomiast jeśli do bukietu czerwonych róż dodasz jedną białą, będzie to ewidentny sygnał dla partnerki, że w najbliższym czasie może oczekiwać oświadczyn. Natomiast wiązanka białych róż lub kwiatów to wyznanie czystej i dozgonnej miłości - takiej, która nie tylko opiera się na namiętności, ale także na szczerej przyjaźni i bezinteresowności. Ciekawą opcją będzie także wiązanka z astrów, są to bowiem kwiaty, które mówią: „uszczęśliwiasz mnie każdego dnia”.

Kwiaty na Walentynki dla mężczyzny – czy wypada?

Niektórzy uważają, że wręczanie kwiatów kobiecie to wręcz obowiązek, jednocześnie zaznaczają, że dawanie ich mężczyźnie powinno nastąpić tylko w określonych przypadkach. Czy to prawda? Wręcz przeciwnie! Od wielu lat następuje w świecie normalizacja dawania kwiatów mężczyznom z różnych okazji. Najpierw były to zawody sportowe, gdzie oprócz medali czy statuetek coraz częściej również męscy zawodnicy zaczęli otrzymywać bukiety kwiatów. Dzięki temu zostało przełamane tabu dawania kwiatów tej płci. Dlatego również w codziennym życiu nie musimy odczuwać obaw przed kupieniem naszemu partnerowi kwiatów. Kwiaty na Walentynki dla mężczyzny wybieramy tak samo, jak dla kobiety – w pierwszej kolejności biorąc pod uwagę jego preferencje, a następnie mowę kwiatów. Możemy wręczyć mu na przykład kilka czerwonych róż mówiących: „też Cię pragnę” lub na przykład bukiet chabrów. Te ostatnie będą idealne, jeśli chcesz wyznać mu miłość, a nie masz odwagi. Mówią one bowiem: „jestem zbyt nieśmiała, by wyznać Ci miłość”.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.