OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00
KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00

Wiązanki pogrzebowe

Sortuj wg:

Wiązanki na pogrzeb – kompozycje kwiatowe na ostatnie pożegnanie

Chcesz zadbać o właściwą oprawę ostatniego pożegnania zmarłego? Szukasz odpowiedniej wiązanki pogrzebowej, która będzie właściwie dobrana pod sytuację? Chciałbyś zamówić wiązankę pogrzebową z dostawą pod wskazany kościół, cmentarz czy też adres bliskiej rodziny? Jesteś w dobrym miejscu – internetowa kwiaciarnia oferuje zarówno szeroki wybór wiązanek na pogrzeb, atrakcyjne ceny, darmową dostawę pod wskazane miejsce na terenie całego kraju, jak również profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniej kompozycji pogrzebowej! Poznaj naszą całą ofertę i wybierz odpowiednią wiązankę pożegnalną! 

Wiązanki pogrzebowe – jaką kompozycję wybrać na pogrzeb?

Bukiet kwiatów jednogatunkowych, kompozycja mieszana, wieniec, a może wiązanka pogrzebowa? Ciężko Ci wybrać odpowiednie kwiaty na pogrzeb? Po pierwsze warto wybrać kwiaty sugerując się symboliką kolorów – na uroczystości pogrzebowe najczęściej wybierane są wiązanki pogrzebowe mieszane, złożone z takich barw jak: biały, żółty, czerwony czy pomarańczowy. Ważna jest również zażyłość ze zmarłym – najbliższa rodzina z reguły kupuje większy wieniec, natomiast dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi mniejsze wiązanki pogrzebowe, bukiety czy też pojedyncze kwiatki. U nas, w jednym miejscu zakupisz różne rodzaje kwiatów pogrzebowych – w naszej ofercie znajdują się zarówno wieńce, wiązanki pogrzebowe, jak również autorskie bukiety. 

Wiązanki na pogrzeb – złóż kondolencje i wyraź swą pamięć o zmarłym

Nie możesz być obecny podczas pogrzebu, ale mimo wszystko chciałbyś przekazać rodzinie i najbliższym wyrazy współczucia? Znajdujesz się daleko, ale szukasz sposobu, żeby wyrazić pamięć o zmarłym? W takim razie skorzystaj z opcji dostawy wiązanki pogrzebowej pod wskazany adres – kościoła, cmentarza czy też domu najbliższych. W naszej internetowej kwiaciarni zamówienie złożysz wygodnie za pomocą strony bądź też telefonicznie, a cały proces zajmie Ci co najwyżej kilka minut. Wybierz jedną z dostępnych w ofercie wiązanek pogrzebowych, wprowadź dane, czas oraz miejsce dostarczenia wiązanki na pogrzeb, przekaż dodatkowe informacje dla kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Dodatkowo możesz również załączyć liścik do wiązanki pogrzebowej – z cytatem, słowami pożegnania, imieniem czy też inicjałami. Złóż więc zamówienie o dogodnej dla siebie porze oraz miejscu i wyraź swój żal, smutek oraz pamięć!

Wiązanki pogrzebowe – dostępne warianty

W naszej internetowej kwiaciarni oferujemy wiązanki na pogrzeb w następujących rozmiarach: mała złożona z 6-8 kwiatów, średnia skomponowana z 10-12 kwiatów, duża z 14-16 kwiatów oraz wiązanka pogrzebowa premium jako kompozycja 22-25 kwiatów. Wszystkie oferowane wiązanki złożone są ze świeżych i trwałych kwiatów oraz pięknych ozdób – całość tworzy więc wyjątkową, estetyczną i elegancką kompozycję! Pytania, sugestie, potrzebna pomoc? Skontaktuj się z nami za pomocą maila, czatu na stronie bądź telefonicznie! Zapraszamy również do kontaktu za pomocą naszych mediów społecznościowych.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.