KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Wiązanki pogrzebowe na cmentarz

Sortuj wg:

W trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby, decyzje dotyczące organizacji pogrzebu stają się niezwykle ważne. Jednym z elementów, który może wyrazić uczucia szacunku, miłości i żalu, są wiązanki pogrzebowe. Na naszej stronie znajdziesz bogaty wybór wiązanek pogrzebowych i kwiatów na cmentarz. Każda wiązanka na grób jest komponowana z myślą o zmarłym i dopasowywana do jego upodobań i charakteru.

Wiązanki na pogrzeb – kompozycje kwiatowe na ostatnie pożegnanie

Chcesz zadbać o właściwą oprawę ostatniego pożegnania zmarłego? Szukasz odpowiedniej wiązanki pogrzebowej, która będzie właściwie dobrana pod sytuację? Chciałbyś zamówić kwiaty na pogrzeb z dostawą pod wskazany kościół, cmentarz czy też adres bliskiej rodziny? Jesteś w dobrym miejscu – internetowa kwiaciarnia oferuje zarówno szeroki wybór kompozycji pogrzebowych, atrakcyjne ceny, darmową dostawę pod wskazane miejsce na terenie całego kraju, jak również profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniej wiązanki pożegnalnej! Poznaj naszą całą ofertę i wybierz odpowiednią wiązankę pogrzebową!

Wiązanki pogrzebowe – jaką kompozycję wybrać na pogrzeb?

Bukiet kwiatów jednogatunkowych, kompozycja mieszana, wieniec, a może nowoczesne wiązanki pogrzebowe? Ciężko Ci wybrać odpowiednie kwiaty na pogrzeb? Po pierwsze warto wybrać kwiaty, sugerując się symboliką kolorów – na pogrzeb najczęściej wybiera się wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów w różnych kolorach, takich jak: biały, żółty, czerwony czy pomarańczowy. Ważna jest również zażyłość ze zmarłym – najbliższa rodzina z reguły kupuje większy wieniec, natomiast dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi mniejsze wiązanki na cmentarz, bukiety czy też pojedyncze kwiatki. U nas, w jednym miejscu zakupisz różne rodzaje kwiatów pogrzebowych – w naszej ofercie znajdują się zarówno wieńce, wiązanki na grób, jak również autorskie bukiety.

Nasze wiązanki na cmentarz komplety są doskonałym wyborem, jeśli potrzebne Ci są kwiaty na pogrzeb i wiązanka. Nie musisz szukać daleko, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas.

Wiązanki na pogrzeb – złóż kondolencje i wyraź swą pamięć o zmarłym

Nie możesz być obecny podczas pogrzebu, ale mimo wszystko chciałbyś przekazać rodzinie i najbliższym wyrazy współczucia? Znajdujesz się daleko, ale szukasz sposobu, żeby wyrazić pamięć o zmarłym? W takim razie skorzystaj z opcji dostawa kwiatów pogrzebowych pod wskazany adres – kościoła, cmentarza czy też domu najbliższych. W naszej internetowej kwiaciarni zamówienie złożysz wygodnie za pomocą strony bądź też telefonicznie, a cały proces zajmie Ci co najwyżej kilka minut. Wybierz jedną z dostępnych w ofercie wiązanek pogrzebowych, wprowadź dane, czas oraz miejsce dostarczenia wiązanki na pogrzeb, przekaż dodatkowe informacje dla kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Dodatkowo możesz również załączyć liścik do wiązanki pogrzebowej – z cytatem, słowami pożegnania, imieniem czy też inicjałami. Złóż więc zamówienie o dogodnej dla siebie porze oraz miejscu i wyraź swój żal, smutek oraz pamięć!

Wiązanki pogrzebowe – dostępne warianty

Współczesne wiązanki pogrzebowe to wyjątkowe dzieła sztuki florystycznej, które nie tylko oddają hołd zmarłemu, ale również przynoszą poczucie piękna i ukojenia w trudnych chwilach żałoby. Nowoczesne wiązanki pogrzebowe obejmują różnorodność kształtów, kolorów i gatunków kwiatów, tworząc kompozycje, które są zarówno eleganckie, jak i indywidualne.

W naszej internetowej kwiaciarni oferujemy wiązanki pogrzebowe w następujących rozmiarach: mała złożona z 6-8 kwiatów, średnia skomponowana z 10-12 kwiatów, duża z 14-16 kwiatów oraz duża wiązanka na cmentarz premium jako kompozycja 22-25 kwiatów. Wszystkie oferowane artystyczne wiązanki na cmentarz złożone są ze świeżych i trwałych kwiatów oraz pięknych ozdób – całość tworzy więc wyjątkową, estetyczną i elegancką kompozycję!

Wiązanki pogrzebowe stanowią piękne wyrażenie szacunku, miłości i żalu w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Nowoczesne i niepowtarzalne kompozycje z żywych kwiatów pozwalają nam wyrazić uczucia w sposób delikatny i godny.

Zobacz inne propozycje Kuriera Kwiatowego

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko niepowtarzalne wiązanki na cmentarz, ale również kwiaty na każdą okazję. Nasze bukiety róż, kwiaty na urodziny czy kwiaty na imieniny zachwycają eleganckim wyglądem, bogactwem barw i przede wszystkim naturalnym pięknem.

Kiedy szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, sprawdź nasze flowerboxy. Są one elegancko zapakowane w luksusowe pudełko i wypełnione pięknymi, świeżymi różami. To idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto ceni sobie elegancję i oryginalność.

Pytania, sugestie, potrzebna pomoc? Skontaktuj się z nami za pomocą maila, czatu na stronie bądź telefonicznie! Zapraszamy również do kontaktu za pomocą naszych mediów społecznościowych.