KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Kwiaty z dostawą - Wieliczka

Sortuj wg:

Chcesz zrobić komuś miłą niespodziankę? Kwiaty z dostawą na terenie Wieliczki to świetny wybór!

Wstałeś rano i przypomniałeś sobie o rocznicy? A może kompletnie wyleciało Ci z głowy, że miałaś zamówić ogromny bukiet na rocznicę ślubu rodziców? Niezależnie od tego, jaka jest okazja do świętowania, nasza poczta kwiatowa, działająca w Wieliczce, uratuje sytuację! O czym jednak musisz pamiętać, jeśli chcesz, aby kwiaty dotarły jeszcze tego samego dnia? Otóż, należy opłacić zamówienie do godziny 17:00 w dni robocze, w weekendy godziną graniczną jest natomiast 14:00. Nikt nie musi wiedzieć, że piękny i efektowny bukiet został przez Ciebie zamówiony na ostatnią chwilę — w końcu liczy się pamięć! Niestety, w życiu każdego człowieka zdarzają się również sytuacje, które dalekie są od radosnych. Kwiaty z dostawą na terenie Wieliczki realizujemy także w przypadku uroczystości pogrzebowych. Dostępne są zarówno wieńce i wiązanki, jak i bukiety kondolencyjne. Jest to z pewnością wygodna usługa dla osób, które na ostatnie pożegnanie dojeżdżają z daleka oraz dla tych, którzy po prostu nie mogą pojawić się w danym terminie na uroczystości.     

Co, oprócz bukietów, oferuje nasza poczta kwiatowa? Wieliczka — zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Wiele osób, oprócz kwiatów, szuka także możliwości kupienia specjalnych flower boxów oraz przemyślanych koszy podarunkowych — takie produkty oferuje między innymi nasza kwiaciarnia. Wieliczka i mieszkańcy okolicznych miejscowości znajdą szeroką ofertę prezentów na naszej stronie internetowej. Możliwe jest wykonanie flower boxa, w którym umieszczone zostaną jedynie kwiaty (zwłaszcza róże są popularnym wyborem), ale też wersji, której zawartość zostanie urozmaicona słodyczami (np. pralinkami Ferrero Rocher, Raffaello lub Kinder Niespodzianką). Taki podarunek na pewno ucieszy zarówno dziecko, jeśli chcesz nagrodzić je za świetne wyniki w nauce, ale i dorosłego, świętującego obronę pracy dyplomowej na studiach. Niezależnie od tego, co dzieje się w życiu Twoich bliskich, poczta kwiatowa w Wieliczce sprawi, że wyjątkowe chwile będą jeszcze bardziej niezapomniane!  

Szukasz kwiaciarni w Wieliczce, która przyjmuje zamówienia o każdej porze? Wybierz kurier-kwiatowy.pl!

Z pewnością zastanawiasz się, gdzie jeszcze możesz zamówić kwiaty z dostawą. Wieliczka to nie jedyne miasto, w którym świadczymy usługi — Kurier Kwiatowy działa bowiem w całej Polsce! Co istotne, bukiety, flower boxy oraz kosze z podarunkami zawsze są wykonywane przez lokalnych florystów i florystki, z którymi tworzymy sieć partnerską. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanych produktów, Klienci mogą się także cieszyć się świeżymi kwiatami ciętymi, co zapewnia dłuższą żywotność bukietów. Składanie zamówień w naszej kwiaciarni online jest również wyjątkowo proste. Możesz zamówić usługi poczty kwiatowej w Wieliczce podczas przerwy w pracy, jadąc autobusem, a nawet w czasie nudnego wykładu na studiach. Jeśli jednak sklepy internetowe to nie Twoja broszka, wystarczy, że zadzwonisz pod numer wskazany na dole strony, a my przyjmiemy zamówienie do realizacji!