KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00

Jakie kwiaty na zakończenie roku szkolnego?

Czerwiec kojarzy się nie z zakończeniem, a z początkiem — oczywiście wakacji. Bukiety dla nauczycieli to jednak istotny element szkolnej tradycji. Dużo przyjemniej jest podarować piękne kwiaty tym członkom grona pedagogicznego, których darzymy sympatią, jednak warto, aby klasowo każdy otrzymał swój podarunek. Co jeszcze warto wiedzieć, kupując bukiety na zakończenie roku? Przeczytaj nasz artykuł!

Jakie kwiaty na zakończenie roku szkolnego wybrać dla wychowawczyni klasy?

Wychowawczyni lub wychowawca klasy to zdecydowanie najważniejsza osoba w szkole dla Twojego dziecka, chociaż duży wpływ na sympatie i antypatie w tym zakresie może mieć też wiek ucznia. Im dalej po stopniach edukacji pnie się maluch, tym gorzej może trafić — warto jednak uczyć córkę oraz syna okazywania szacunku, nawet jeśli nie do końca przepadają za autorytetami. Może się również zdarzyć tak, że to Twoje dziecko jest niezłym ziółkiem i to za nim niekoniecznie szaleją nauczyciele. Kończąc te rozważania, niezależnie od sytuacji, bukiet dla osoby, która poświęca tak wiele czasu na przekazywanie wiedzy oraz opiekuje się klasą podczas różnych wycieczek to bardzo miły gest. Jednak jakie kwiaty na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy oraz wychowawczyni wybrać? Warto wziąć pod uwagę m.in. klasę, którą właśnie kończy dziecko. Jeśli nie jest to ostatni etap przed przejściem do innej szkoły lub na inny poziom edukacji, nie musi być to spektakularny bukiet. Jeśli jednak jest to pożegnanie również klasowe, bukiety dla nauczycieli oraz drobne upominki warto zorganizować wspólnie, co pozwala zamówić większe kompozycje, na przykład składające się z gerber i róż.  

Jakie kwiaty dla nauczycieli na koniec roku zamówić?

Zanim zaczniemy zastanawiać się, jakie kwiaty dla nauczycieli na koniec roku sprawdzą się najlepiej, koniecznie zastanów się nad tym, czy koniecznie Twoje dziecko musi obdarować każdą osobę z grona pedagogicznego. Wychowawczyni jest jak najbardziej ważna dla całej klasy, warto więc, aby na piękny bukiet złożyli się wszyscy. Bukiety dla nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów nie są natomiast potrzebne — zwłaszcza na dalszych etapach edukacji, np. w liceum czy w technikum, kiedy liczba „profesorów” zbliża się nawet do trzydziestu, lepiej po prostu pozwolić zdecydować córce lub synowi, którym nauczycielom chce indywidualnie podziękować. A jeśli chodzi o to, jakie kwiaty na zakończenie roku zamówić, dzięki temu, że pogoda sprzyja naturze, wybór jest ogromny! Mogą to być słoneczniki, gerbery, mieczyki, piwonie, klasyczne róże, a także goździki czy orchidee. Pamiętaj jednak, że nawet najpiękniejsze kwiaty, aby cieszyły oko, muszą zostać odpowiednio ułożone, również elementy ozdobne są ważne. Dlatego zamawiając kwiaty na zakończenie roku szkolnego, zadbaj o to, aby wybrać profesjonalnych florystów. Możesz np. skorzystać z oferty kurier-kwiatowy.pl — wtedy jeszcze przed zamówieniem będziesz wiedzieć, jak będzie ostatecznie prezentować się bukiet.

Co dla nauczyciela na zakończenie roku? Pomysły na prezenty

Wielu rodziców jest mocno zaangażowanych w wybór podarunków dla kadry pedagogicznej, na uwadze natomiast należy mieć kwestie prawne. Może wydawać się to zabawne, ale pedagog, w przypadku bardzo drogich prezentów (np. zegarek, rezerwacja w salonie SPA), jeśli zostanie oskarżony o przyjęcie łapówki, niestety musi spodziewać się nieprzyjemnych konsekwencji. Dlatego też, jeśli nie wiesz, co dla nauczyciela na zakończenie roku będzie odpowiednim prezentem, postaw na kwiaty oraz wysokiej jakości słodycze, na przykład praliny czy wyrabiane w manufakturach czekolady. Możecie też odrobinę zaszaleć w tym zakresie — jeśli dana nauczycielka/nauczyciel jest bardzo lubiany, wybierzcie tyle smaków żelków lub cukierków, ile jest osób w klasie. Taki dodatek do bukietów na zakończenie roku z pewnością pozostawi bardzo miłe wspomnienia, na dodatek konsumpcja wysokiej jakości słodyczy na pewno będzie smakowita. A może tak postawić również na jadalne bukiety dla nauczycieli? Jeśli wiesz, że jeden z pedagogów lubi gotować, na pewno doceni możliwość poeksperymentowania w kuchni! 

Bukiety na zakończenie roku — czy kupić je samodzielnie, czy klasowo? 

Skoro wiesz już, co dla nauczyciela na zakończenie roku, pora pochylić się nad kwestią, czy kwiaty kupować wspólne, czy też postawić na indywidualne bukiety. Jeśli jest prowadzona zbiórka klasowa, zawsze warto się do niej dołożyć, aby wychowawczyni lub wychowawca oraz inni pedagodzy otrzymali piękne wiązanki. Możesz poprzestać na tym, jednak w przypadku, kiedy Twoje dziecko bardzo lubi nauczyciela jakiegoś konkretnego przedmiotu, może mu podziękować za ciekawe prowadzenie lekcji właśnie za pomocą bukietu na zakończenie roku. Na pewno nie ma sensu zmuszania córki lub syna do tego, aby obdarowali kwiatami nielubianego nauczyciela — może z tego wyjść bardzo niezręczna sytuacja, wystarczy więc w takim przypadku kompozycja kwiatowa od całej klasy. Aby nie składać zamówienia na ostatnią minutę, kwiaty na zakończenie roku szkolnego możesz zamówić na naszej stronie, a my dostarczymy Ci je do domu lub pod wskazany adres, np. szkoły. Na pewno znacznie ułatwi to spokojne wejście w wakacje i wyeliminuje stres, związany z potrzebą wcześniejszego odbioru wiązanek z kwiaciarni.

Zobacz nasze bukiety idealne na zakończenie roku:

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.