KWIATY DOSTARCZAMY ZA DARMO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W 2h OD ZAMÓWIENIA!
OBSŁUGA KLIENTA: 505-513-512
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-16:00

Co kupić na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, w którego czasie celebrujemy to, że kobiety są wsparciem dla mężczyzn, ich opiekunkami i radością życia. Dlatego to, co kupić na Dzień Kobiet będzie się różniło w zależności od tego, komu będziesz kupował prezent na Dzień Kobiet. Inny podarek bowiem będzie pasował jako prezent dla partnerki lub żony, a inny powinno się podarować mamie, siostrze, a tym bardziej przełożonej w pracy. Dlatego też, jeśli szukasz pomysłów na prezent na Dzień Kobiet – jesteś w dobrym miejscu!

Prezent na Dzień Kobiet dla partnerki

Swojej partnerce, narzeczonej lub żonie możesz kupić na dzień kobiet drobiazg, o którym na przykład ostatnio Ci wspomniała. Wiele kobiet ma swoją listę życzeń i realizowanie z niej punktów jest zawsze na plusie. Możesz jej także kupić coś z biżuterii albo ze słodyczy, które lubi. Są to prezenty na tyle uniwersalne, że sprawdzają się na każdą okazję. Bukiet kwiatów na Dzień Kobiet to kolejny dobry pomysł na prezent z tej okazji. Możemy go sprezentować jako część prezentu lub jako oddzielny prezent, zwłaszcza jeśli zainwestujemy w większy kosz z kwiatami. Pomysł na prezent na Dzień Kobiet, który będzie jednocześnie prosty i wyjątkowy to wspólny czas spędzony z partnerką. W przypadku takich chwil zawsze jest to mile przyjmowane przez kobietę, kiedy mężczyzna okazuje jej wsparcie i spędza z nią czas w sposób, który ona lubi. Dlatego zabierz ją na kolację, do kina lub teatru, na spacer, łyżwy czy po prostu do salonu, gdzie zjecie coś dobrego i spędzicie razem wieczór.

Prezent na Dzień Kobiet dla mamy i siostry

Najbliższa rodzina, czyli mam i siostry to kobiety, które spędzają z nami większość naszego życia. Dlatego też powinno się je doceniać, nie tylko w Dzień Kobiet, ale właśnie wtedy dobrze jest je szczególnie docenić. Nie musimy kupować im tak dużego upominku, jak na urodziny czy święta, ale drobny prezent sprawi im radość. Jedna, jak i druga ucieszy się na pewno ze swoich ulubionych słodyczy lub przekąsek, zwłaszcza takich, które ciężko kupić lub trzeba zamawiać przez internet. Ciekawą opcją są również wszelkiego rodzaju mieszanki herbat i ziół czy kawa. Taki wyjątkowy prezent spotka się na pewno z dużym uznaniem. Ostrożnie należy jednak podchodzić do kosmetyków. Kobiety zazwyczaj mają swoje ulubione produkty i ciężko trafić w ich przekonania co do wyboru kremu czy perfum. Jeśli jednak wiemy, jakich perfum używa i lubi możemy jej je sprezentować. Jednak najlepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas, jeśli tylko masz możliwość kup bukiet kwiatów i wpadnij do mamy lub siostry na kawę i rozmowę.

Co kupić córce na Dzień Kobiet?

Kupowanie prezentu córce na Dzień Kobiet ma wiele zalet. Po pierwsze w ten sposób uczysz ją, jak powinien traktować ją prawdziwy mężczyzna. Jeśli masz też syna, warto by i jego wciągnąć w prezenty dla mamy i siostry. By i on uczył się jak traktować kobiety z szacunkiem (nawet jeśli na co dzień drze z siostrą koty!). Jednak co kupić córce na Dzień Kobiet? To zależy od wieku. Dziewczynki do piątego roku życia ucieszą się z czekoladki albo pluszowego misia. Ciut starsze córki warto obdarować w ten dzień kwiatkiem oraz wspólnie spędzonym czasem – można im poczytać przed snem, „wpaść na herbatkę” do ich pokoju lub po prostu wyjść z nią na spacer i ciastko do kawiarni. Córkę w wieku przejściowym – już nie małe dziecko, ale jeszcze nie nastolatkę – możemy potraktować już bardziej dorośle, kiedy dasz jej kwiaty i zabierzesz ją na „randkę”, kiedy to spędzicie czas we dwoje, porozmawiacie oraz spędzicie czas tak, jak ona by tego oczekiwała. Zabierz ją na plac zabaw, do kina albo po prostu do kawiarni – niech tym razem to ona wybierze. Również nastolatki najbardziej ucieszą się ze wspólnie spędzonego czasu, ale tutaj możemy dorzucić też bukiecik kwiatków czy drobną biżuterię.

Współpracownice i przełożona – co podarować na Dzień Kobiet w pracy?

Jeśli z kobietami łączy Cię stosunek typowo pracowniczy, to wybór jej zazwyczaj prosty. W takim przypadku warto wspólnie z pozostałymi męskimi członkami załogi złożyć się na kwiaty dla wszystkich kobiet w firmie lub danym dziale – koleżankom można podarować po jednym kwiatku z przybraniem, natomiast kierowniczce lub szefowej lepiej wręczyć nieduży bukiet kwiatów. W tym drugim przypadku można także do kwiatów również dorzucić coś słodkiego. Koleżanki z biura, w zależności od stopu koleżeńskiej i atmosfery, jaka jest w biurze, możecie też zaprosić na kawę w dogodnym dla nich terminie. Takie wspólne wyjście będzie zdecydowanie sprzyjało integracji całego zespołu, dzięki czemu będzie Wam się dużo lepiej pracowało razem. Jeśli pracujesz w dużej firmie i kontakt z kobietami z innych działów masz sporadyczny, ale zdarza się, że mijacie się na korytarzu, w pokoju socjalnym czy podczas wymiany informacji to w Dzień Kobiet wypada im także złożyć życzenia, już niekoniecznie wręczając prezenty.